MalvaTravel

Regulamin

REGULAMIN WYCIECZEK- najważniejsze pytania i odpowiedzi.

OFERTA:

 1. Na stronie internetowej nie ma cen wycieczek szkolnych i grupowych, gdzie je znaleźć?

Każdą wycieczkę dla grupy zorganizowanej wyceniamy indywidulanie w zależności od: liczebności grupy, zapotrzebowani, preferencji co do miejsca wyjazdu itp. Aby ustalić koszt konkretnej wycieczki prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 • Czy można zmodyfikować program wycieczki przedstawiony przez biuro?

Oczywiście, plan każdej wycieczki może zostać zmodyfikowany, jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany oraz sugestie i pomysły Klienta.

 • Dla jakich grup organizujecie wycieczki?

Zajmujemy się organizacją wycieczek dla grup tj.: szkoły, różnego rodzaju zszerszenia, dla nauczycieli, dla firm, wyjazdy szkoleniowe, pielgrzymów.

PLANOWANIA WYJAZDU:

 • Kiedy należy zgłosić się do biura, celem realizacji wycieczek szkolnych?

Zapytania o wycieczki szkolne należy kierować do biura z dużym wyprzedzeniem, np. wyjazd planowany na maj, dobrze byłoby zgłosić już w październiku.

 • Czy przygotowanie oferty cenowej zobowiązuje do czegoś Klienta?

Nie. Propozycje wycieczek, które przygotowujemy, nie są zobowiązujące.

 • Jak rezerwować wycieczki?

Celem rezerwacji wycieczki zarówno grupowej, jak i indywidulanej, prosimy kierować telefonicznie lub mailowo. Dalsze szczegóły ustalane są na bieżąco podczas kontaktu z Klientem.

 • Czy istnieje możliwość łączenia małych grup z różnych szkół?

Staramy się za każdym razem wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klienta, jeśli zajdzie taka potrzeba oraz akceptacja pomysłu w obu szkołach, jesteśmy w stanie zrealizować taką wycieczkę.

CENY WYCIECZEK:

 • Co jest wliczone w cenę wycieczki?

Każda wycieczka w swoim opisie zawiera dokładną informację, co zawarte jest w cenie. Wycieczki weekendowe- indywidualne: usługa transportowa, przewodnik, pilot, ubezpieczenie, natomiast wycieczki szkolne: usługa transportowa, przewodnik, pilot, ubezpieczenie, najczęściej bilety wstępu, wyżywienie jeśli jest potrzebne.

 • Czy nauczyciel płaci za wycieczkę szkolną?

Nie, nauczyciel nie płaci za wycieczkę.

 1. Czy biuro honoruje Bon Turystyczny?

Oczywiście, wycieczkę można opłacić w formie Bonu Turystycznego, należy jednak zgłosić ten fakt przy zamówieniu.

ZMIANY W ZAMÓWIONEJ WYCIECZCE:

 1. Kilkoro uczestników wycieczki zrezygnowało z wyjazdu. Jak wpłynie to na dotychczasową cenę i kiedy należy zgłosić taką informację?

Jakąkolwiek zmianę w liczebności grupy, zamianie uczestników wyjazdu itp. należy zgłosić do biura jak najszybciej. Ostateczne zmiany są przyjmowanie nie później, jak 7 dni przed wyjazdem. Kosztorys każdorazowo jest ponownie opracowywany na podstawie nowej liczebności grupy, wówczas weryfikujemy, jak wpłynie na cenę ostateczną.

 1. Co, jeśli okaże się w dniu wycieczki, że uczestnik nie stawi się na miejsce zbiórki i tym samym nie pojedzie z grupą?

Jeśli do biura nie zgłoszono wcześniej informacji, że któryś z uczestników nie jedzie na wycieczkę, wpłacony zadatek nie będzie zwrotny, ponieważ biuro zobowiązane jest już wówczas do pokrycia rzeczywistych kosztów wycieczki za uprzednio podaną liczbę uczestników.

Drodzy Wycieczkowicze


od 27.09.2022 do 16.10.2022 kontakt z biurem tylko za pośrednictwem e-mail: malva.travel@onet.pl

Za utrudnienia przepraszamy.

Okno zostanie zamknięte za 20sec